دانلود بازی Mudrunner A Spintires Game

بازی Mudrunner A Spintires Game در واقع نسخه ای آلتیمیت از بازی Spintires می باشد. همان طور که اطلاع دارید، این بازی در سبک آفرود، ماشین سواری و شبیه سازی می باشد که از محیط جهان باز بهره مند می باشد. این بازی برای بازیکن یک نقشه‌ی بزرگ سندباکس‌گونه را به ارمغان می‌آورد. در این نسخه، مجموعا شاهد شش نوع محیط هستیم. حالت چالشی به همراه ۹ نقشه اختصاصی و سیزده خودروی جدید است که به‌تازگی به این نسخه اضافه شده‌اند. در بخش بصری نیز تغییراتی را شاهد هستیم. حال بازی از شرایط به‌شدت بهتری بهره برده و شاهد چرخه پویای شب و روز به همراه یک موتور فیزیک پیشرفته که به محیط واکنشی واقعی می‌دهد. در حال حاضر، ۱۹ وسیله‌ی نقلیه در بازی Mudrunner A Spintires Game وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی‌ها خاص و تجهیزات قابل اتصال است.

Mudrunner A Spintires Game PS4-RESPAWN

Update v1.04; ID: CUSA-09958

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

بازی Mudrunner A Spintires Game یک عنوان بر پایه فیزیک بوده و نتیجه کار سازندگان هم در این بخش به خوبی از کار در آمده است. با شروع بازی و در نگاه اول، متوجه این موضوع خواهید شد که با عنوان ساده و شاید سرگرم کننده‌ای طرف نیستید. اول از همه دوربین بازی، که شبیه هیچ کدام از عناوین ریسینگ یا شبیه‌سازی موجود در بازار نیست. ما با دوربینی آزاد طرف هستیم، دوربینی که به شما اجازه می‌دهد به صورت کامل دور و بر ماشین خود بچرخید و ماشین را از زوایای مختلف کنترل کنید. یادگیری طریقه کنترل دوربین، به زمان نسبتا زیادی نیاز دارد و در بسیاری از موارد به دلیل قرار دادن دوربین بازی در سمت اشتباه، مجبور خواهید بود دوباره مرحله را تکرار کنید.

علاوه بر این دوربین، یک حالت داخل ماشین هم برای بازی در نظر گرفته شده که به دلیل حالت‌های سخت جاده‌ها، عملا بی‌استفاده است. البته این دوربین هم از جزئیات بسیار کمی برخوردار بوده و همین امر به بی‌استفاده بودن هر چه بیشتر آن، کمک کرده‌است. بعد از کلنجار رفتن با دوربین، کنترل ماشین‌ها نکته بعدی است که باید وقت زیادی برای یادگرفتن آن بگذارید، سازندگان بازی با قرار دادن سیستم موتوری و کامل ماشین‌های سنگین، کار تحسین برانگیزی انجام داده‌اند. به عنوان مثال، هر کدام از ماشین‌ها دارای حالت پارک، دنده‌های مختلف و سیستم‌های متفاوت دیفرانسیل بوده، که با توجه به حالت‌های مختلف جاده باید یاد بگیرید از آن‌ها استفاده کنید.

بعد از یادگیری این دو بخش، بازی ارزش واقعی خود را نشان می‌دهد و به عنوانی جذاب و چالش‌ برانگیز همانند کنترل این ماشین‌ها در جاده‌های سخت در دنیای واقعی، تبدیل می‌شود. هدف اصلی در طول بازی، جا به جا کردن کالاهای مختلف، سوخت‌گیری و پیمودن مسافت‌ مشخص است. مشکلی که وجود دارد این است که بعد از مدتی و به دلیل کمبود تنوع، ممکن است بازی برای شما تکراری شود و اگر به این سبک علاقه ‌نداشته باشید، این عنوان چندان جذابیتی برای شما نخواهد داشت.

منبع توضیحات : دانلودها و بازیسنتر

راهنمای نصب
آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.
اطلاعات فایل
حجم فایل: 934 مگابایت + 950 مگابایت
تاریخ انتشار: انتشار بازی: OCT-31-2017 | هک 5.05 بازی: JUL-13-2018
منبع: دانلود ها - دانلود رایگان نرم افزار،بازی،فیلم و سریال
قیمت: 34.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود